Ürünler Title

ÜRÜNLERİMİZ

FOG CANNONS (SİS MAKİNELERİ)

FOG CANNONS (SİS MAKİNELERİ)
Fog Cannons çeşitli tozlu sahalarda suyu pulvarize ederek ortam havasında bulunan tozların uçuşmasına engel olan makinelerdir. Sistemdeki kuvvetli fan ile 30 ila 50 metrelik çapta 350° dönerek 2830 ila 7860 m² lik alandaki tozu herhangi bir su birikintisi yaratmadan toplayabilmektedir.
Standard şehir suyu basıncı ile rahatlıkla çalışabilir. Ekstra basınca ya da yüklü enerjiye ihtiyaç duymaz.
Fog Cannons sadece tozlu ortamlar için değil aynı zamanda yoğun pis kokulu tesislerde havadaki molekülleri yere indirerek daha temiz bir ortam vaad etmektedir.
Özel kullanım olarak büyük çaplı sulama sahalarında ( golf sahası, futbol sahası, plaj vb.) ve su yerine kimyasal püskürtme özelliği sayesinde tarla ve bahçelerde kullanılabilmektedir.
YAYGIN KULLANIM ALANLARI:

+ yıkım
+ inşaat
+ kömür taşıma ve enerji üretimi
+ stok sahaları
+ çimento
+ maden ve taş ocakları
+ dökme malzeme limanlar ve taşımacılık
+ geri dönüşüm ve hurdacılık
+ çelik ve cüruf
+ atık transferi
+ ağaç işleri
ÖZEL KULLANIM ALANLARI:

+ sulama (golf sahası, bahçıvanlık, futbol sahası, plaj vb.)
+ kimyasal püskürtme (tarla ve bahçeler, sivrisinek olan bölgeler vb.)
OPSİYONLAR
Temel tasarımlı Fog Cannon'lar aksiyal fanlı difüzer, dairesel boru ve jet çıkış nozulu, 350° otomatik döndürme sağlayan kolon, filtre ünitesi, pompa ve anahtarlama paneli içermektedir.
Opsiyonel olarak 3 tekerlekli dişli ve römork, su tankı (1000 lt), ek pompa ve dizel jeneretör sunabilmekteyiz. Bu ünite tamamiyle su ve elektrik bağlantılarından yoksun sahalar için tasarlanmıştır.